Kariéra

Zajímají Tě nemovitosti a technologie, ale klasická realitní kancelář není nic pro Tebe?
Podívej se, co nabízíme v Realitní agentuře R21:

PROČ SI VYBRAT PRÁCI V R21?

Realitní agentura (realitní kancelář) R21 je naprostou špičkou v oblasti realitního marketingu v České republice. A jak všichni víme, v dnešní době marketing prodává. Proto máme mladý efektivní tým, který tvoří obchodníci, copywriteři, fotografové, videokameramani a spousta dalších lidí. Naším posláním je poskytovat nadstandardní služby v oblasti nemovitostí a proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým o další členy.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme především lidi, kteří se nebojí dělat věci naplno. Parťáky, kteří se chtějí učit novým věcem a bude je těšit, když do sebe pár cihel zapadne tak, aby vyrostl nový domov. Člověka, který vnímá realitní obchod jako svobodu a styl života a rád bude pracovat na něčem velkém v mladém týmu plném akčních lidí, kteří milují to, co dělají. Hledáme srdcaře, pro kterého budeme druhou rodinou.

Momentálně otevřené pozice

REALITNÍ MAKLÉŘ

Akční člověk, který má rád komunikaci s lidmi a stane se srdcem naší rodinné firmy. Má velké cíle, kterých chce dosáhnout, ale nechce za nimi jít sám. Jste to vy? Tak čtěte více…

Nenašli jste se na momentálně otevřených pozicích?
Napište na sabina.kucerova (zav) r21.cz v čem byste nám mohli pomoci.

KAM SMĚŘUJEME?

Do roku 2025 chceme vybudovat nejsilnější realitní firmu na sever od Brna s vlastní developerskou divizí. Momentálně připravujeme vlastní developerské projekty v hodnotě přesahující 250 000 000 Kč. A abychom je dokázali prodat a najít další, potřebujeme schopné obchodníky.

Míříme vysoko, ale vždy stojíme nohama na zemi. Víme, že náš tým je to nejcennější co máme a proto na něj klademe velký důraz. Třeba při společné sklence vína, na firemních večírcích nebo u šálku kávy v kuchyňce.

CO VŠECHNO DĚLÁME?

Pro koncové zákazníky a developery zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí. Pro investory do nemovitostí, a zejména mladé páry, řešíme pomoc při nákupu nemovitostí.

Věnujeme se developerským projektům a rezidenční výstavbě.

A konečně společně s našimi partnery dokážeme našim klientům pomoci mimo jiné i s vyřízením hypotéky, převodem energií nebo rekonstrukcí a modernizací bydlení.