Nemovitosti

Novinky v nabídce nemovitostí

Hledáte nové bydlení nebo investici? Podívejte se na naši nabídku nemovitostí na prodej či pronájem.

Máte zájem o některou z nabízených nemovitostí? Zavolejte nám.

 +420 737 963 757

Prodané či pronajaté nemovitosti

Napište nám

Líbí se Vám naše práce? Ozvěte se nám.

Jsme mladý tým a zakládáme si na precizní práci. Pomůžeme s pronájmem či prodejem nemovitosti i Vám.

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Často kladené otázky

  Jaký je průběh a fáze procesu nákupu nemovitosti s vaší realitní agenturou?

  Vyberete si nemovitost, která se Vám líbí a zúčastníte se prohlídky. Když si ji budete chtít koupit či pronajmout, kontaktujete makléře, se kterým se pustíte do procesu rezervace. Po zarezervování nemovitosti skládáte blokovací depozitum a následně se přistupuje k samotnému pronájmu či prodeji nemovitosti. Po jejich provedení samozřejmě dotahujeme celou transakci do konce a to včetně předání nemovitosti.

  Jaká je role realitního makléře během procesu nákupu?

  Realitní makléř je Vaším průvodcem celou transakcí. Můžete se na něj obracet kdykoli máte nějaké dotazy nebo potřebujete něco vyřešit. Makléř je v řadě případů zároveň zástupcem majitele nemovitosti, takže se při pronájmu či prodeji nemovitosti s původním vlastníkem / pronajímatelem vůbec nemusíte setkat.

  Budete mě informovat o průběhu transakce?

  Samozřejmě! Vždy Vás budeme udržovat v obraze o tom, co se právě děje. Komunikujeme primárně e-mailem, abychom se v komunikaci snadno orientovali.

  Jaké jsou náklady spojené s nákupem nemovitosti prostřednictvím vaší agentury?

  V případě nákupu nemovitosti přes naši realitní agenturu neplatíte již žádné další náklady související s převodem nemovitosti. Veškeré náklady – tedy právní servis, správní poplatek za návrh na vklad vlastnického práva a podobně – platíme my jako realitní agentura. Zobrazená cena je pro Vás tedy konečná.

  Jaký je postup při vyřizování právních formalit a zajištění financování?

  Co se týká právní stránky věci, zajišťujeme přípravu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově my. Co se týká financování, máte na výběr, zda si k procesu přizvete vlastního úvěráře nebo si necháte doporučit některého z našich spolupracujících hypotéčních specialistů.