Pronájem bytu

Pronájem bytu

Pronajmout byt není žádná hračka. Radim Kučera o tom píše ve svém článku: Žádnou realitku, ten byt se pronajme sám!

Jak to proběhne?

1. Obhlídka bytu

Setkáme se ve Vašem bytě, prohlédneme si jej a domluvíme se na strategii.

2. Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Společně podepíšeme smlouvu, na základě které můžeme byt začít nabízet. Současně sesbíráme všechny podklady k bytu.

3. Marketingová příprava

Dorazíme s profesionální fototechnikou a vytvoříme tu nejlepší prezentaci.

Jak vypadá naše prezentace

4. Důsledná prověrka nájemníků

Jakmile najdeme nájemce, důkladně je prověříme, proběhne rezervace a příprava nájemní smlouvy.

Jak probíhají prověrky nájemníků

5. Počátek nájmu a předání

Na závěr podepisujeme nájemní smlouvu a předáváme byt. Samozřejmostí je i přepis energií na nájemce.

Jak rychle pronajmout byt?

PROFESIONÁNÍ FOTOGRAFIE

Fotografie jsou na každém inzerátu z daleka to nejdůležitější. Jsou prvotním impulzem vedoucím k tomu, aby zájemce inzerát vůbec otevřel. Fotíme proto dokonalé fotky, které doslova pozvou zájemce na prohlídku.

HOME STAGING

Ať už pronajímáte umakartový byt či luxusní vilu, zaslouží si Vaše nemovitost vypadat krásně. Pomocí home stagingu připravíme Vaši nemovitost k pronájmu. Celá akce se skládá z několika částí. Nejdříve je třeba perfektně uklidit, zamést a vystěhovat vše, co by mohlo působit rušivě. V druhé fázi se pak zaměřujeme na dekoraci. Máme celou dodávku doplňků, které můžeme využít při fotografování, abychom Vaši nemovitost zkrášlili. K čemu je to dobré? Home staging výrazně zvyšuje zájem o Vaši nemovitost. Chcete přece, aby vynikla, nebo ne?

INZERCE NEMOVITOSTI

Inzerujeme Vaši nemovitost pomocí všech online a offline metod, které známe. Samozřejmostí je inzerce na předních realitních serverech jako jsou sreality.cz, reality.idnes.cz a bazos.cz. Inzerujeme na Facebooku (ano, i Facebook Vám může pomoci pronajmout nemovitost), billboardy, plachty a další offline kanály.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

 +420 737 963 757

PŮDORYS BYTU A TISKOVINY

Ke každému bytu připravujeme přehledný půdorys. Ten je pak součástí nejen realitní inzerce, ale také tiskovin, které chystáme. Každý nájemce, který dorazí na prohlídku od nás obdrží přehledný prospekt s informacemi o daném bytě.

VÝBĚR SPRÁVNÉHO NÁJEMNÍKA

Výběr správného nájemníka hraje klíčovou roli při pronájmu bytu. Proto makléři R21 vždy chodí na prohlídky osobně a pečlivě vybírají nájemníky do Vašeho bydlení, dle Vašich preferencí. Jak to probíhá?

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

 +420 737 963 757

KVALITNÍ SMLOUVY A NÁSLEDNÝ SERVIS

Naše smlouvy připravuje zkušený advokát. Velkou část smluv podepisujeme elektronicky abychom šetřili Váš čas. Následné předání bytu i přepis energií samozřejmě vyřešíme také.

PŘEPIS ENERGIÍ A PŘEDÁNÍ BYTU

Při pronájmu bytu pro Vás zařídíme veškerou agendu související s předáním bytu nájemci a platbou poplatků za služby a energie. Byt při předání pečlivě zdokumentujeme a fotografie uložíme na cloud, pro případ, že by bylo potřeba se k nim vrátit.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám.

 +420 737 963 757