Prodej bytu 1+kk, Halasovo náměstí, Brno-Lesná

Cena

2650000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+kk na Halasově náměstí v Brně. Byt o velikosti 22 m2 se nachází v osmém nadzemním podlaží panelového domu se dvěma výtahy a je určen k celkové rekonstrukci. Dispozičně je rozdělen na chodbu, koupelnu s WC a pokoj s kuchyňským koutem a výhledem na Brno.

Velkou výhodou bytu je bezpochyby jeho poloha, své si zde najde každý napříč generacemi. MHD, vlak, restaurace, kavárny, obchody, sportoviště s krytým bazénem a saunou, lékárna, ale i lesopark s amfiteátrem a lesními stezkami. To vše, ale i další vyžití nabízí bezprostřední okolí panelového domu na Lesné, jehož je byt součástí.

Hledáte-li malý byt, ve kterém se můžete plně realizovat a současně díky jeho poloze budete mít veškerou občanskou vybavenost po ruce, neváhejte s žádostí o prohlídku.

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

2650000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

1+kk

Podlahová plocha

22

 m²

Užitná plocha

24

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

8. z 13

Počet pater

Stav

Před rekonstrukcí

PENB třída

C – úsporná

Lokalita

Brno-Lesná

Vybavení

2 výtahy

Sklepní kóje

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Lesná

Lokalita, která v rámci města Brna nabízí jedny z nejlepších výhledů vůbec. Kromě příjemného prostředí, které tato čtvrť nabízí, patří k nesporným výhodám i dobré dopravní spojení do centra města a blízkost zeleně.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Lesná a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Lesná přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.