Prodej bytu 2+1, Nerudova, Brno-Veveří

Cena

7 990 000

 Kč

Zajímá mě

Skvělá dostupnost, centrum města, zároveň však blízko přírodě. To nabízí prostorný byt 2+1 na Veveří.

Byt se nachází ve 2. NP krásného domu v prvorepublikovém stylu s výtahem. Co se dispozice bytu týče, jsou zde dva samostatné pokoje, kuchyně s balkónem s výhledem do klidného vnitrobloku, spíž, pokoj pro služebnou, koupelna a samostatné WC. Z historických důvodů je v rozích obou pokojů nepoužívaný komín, který je možné obnovit a začít využívat například pro krb.

Byt je vytápěn plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler. Na podlahách je keramická dlažba a dřevěné parkety. Okna jsou původní, kastlová.

Byt se nachází v příjemné lokalitě naproti Björnssonovu sadu. V blízkosti je také Moravská zemská knihovna, Právnická fakulta MUNI, poliklinika nebo třeba Botanická zahrada.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

7 990 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

82

 m²

Užitná plocha

87

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

2. ze 7

Počet pater

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

D – méně úsporná

Lokalita

Brno-Veveří

Vybavení

Balkon

Sklepní kóje

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Veveří

Byt se nachází v blízkosti centra města, zároveň však blízko přírody v podobě Björnssonova sadu a Botanické zahrady.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Veveří a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Veveří přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.