Prodej bytu 2+1, Křenová, Brno

Cena

4 250 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k prodeji světlý byt 2+1 v původním stavu, který se nachází ve 3. NP bytového domu s výtahem v městské čtvrti Trnitá, a je určený ke kompletní rekonstrukci. Byt se nachází na ulici Křenová a je situován do vnitrobloku, tudíž je zde klid. O dostatek světla se postará francouzské okno. Svoji atmosféru dotváří i vysoké stropy. Tato lokalita snoubí veškerou občanskou vybavenost s perfektní dopravní oblužností.

Vytápění bytu je individuální a řeší si jej každý sám a o ohřev vody se stará elektrický bojler. Ve dvou samostatných pokojích nalezneme na podlaze původní dřevěné parkety, ve zbytku bytu je podlaha pokryta linoleem a keramickou dlažbou.

Prostor je členěn do dvou samostatných pokojů a kuchyně. Jednotlivé pokoje jsou průchozí, což je samozřejmě možné v rámci rekonstrukce změnit.

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi Vás přivítáme na osobní prohlídce.

Byt je k dispozici ihned. Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

4 250 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

45,9

 m²

Užitná plocha

45,9

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. ze 7

Počet pater

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

D – méně úsporná

Lokalita

Brno-Trnitá

Vybavení

Výtah

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Trnitá

Dynamicky se rozvíjející čtvrť v blízkosti centra města. Dobrá vybavenost i spojení do centra. Navíc s potenciálem dalšího rozvoje.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Trnitá a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Trnitá přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.