Prodej bytu 3+1, Zeleného, Brno-Žabovřesky

Cena

8 690 000

 Kč

Zajímá mě

Krásný světlý byt s vysokými stropy ve 3. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách se dvěma balkony. Byt 3+1 je v dobrém stavu, určený k pronájmu jako investiční byt nebo k rekonstrukci pro vlastní bydlení.

Prostor je členěn do tří samostatných pokojů a kuchyně, které společně propojuje hlavní chodba. Kuchyň je orientována na severní stranu do zahrady a navazuje na ni balkón. V kuchyni je jako bonus samostatná spíž a dále technická místnost s plynovým kotlem.

Dalším bonusem je oddělený obývací pokoj a dva samostatné pokoje. Orientované na východ, jihovýchod a jih. Do bytu se tak pohodlně vejde celá rodina. V jihovýchodním pokoji je pak další samostatný balkón orientovaný do ulice. V bytě je dále koupelna s vanou a oddělené WC.

Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel a ohřev teplé vody elektrický bojler. Na podlahách v bytě je keramická dlažba a parkety.

Možnost dokoupit parkovací stání nebo parkovací stání s garáží.

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Cena

8 690 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

85

 m²

Užitná plocha

91

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. ze 4

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

E – nehospodárná

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Vybavení

Kuchyňská linka

Balkon

Možnost přikoupit parkovací stání či garáž

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně jednou z nejlepších brněnských čtvrtí. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřeskami, mohou pochlubit výbornou dopravní obsluhou, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Žabovřesky a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.