Prodej bytu 3+1, Pionýrská, Olomouc

Cena

3990000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme prostorný 3+1 byt o výměře 65 m2 s balkonem a sklepem. Byt se nachází v 6. patře z celkových 12, a díky svému umístění, oddělenému mezidveřmi od hlavní chodby, poskytuje maximum soukromí a klidu. V bytě Vás jistě potěší dostatek slunečního svitu, neboť kromě jižní orientace balkonu jsou zde okna i na východ.

Byt je momentálně v původním stavu s umakartovým jádrem a původními rozvody elektřiny. Konstrukce budovy je panelová, vytápění je centrální. Na podlahách je karamická dlažba, linoleum a koberce.

Okolí bytu je velmi atraktivní a nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život. Nachází se zde základní škola, gymnázium, obchody, hobbymarket a fakultní nemocnice. Centrum města je snadno dostupné městskou hromadnou dopravou, kterou se do něj dostanete za 15 minut.

Neváhejte a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého bytu, který nabízí velký potenciál. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré informace a odpovědět na Vaše dotazy. Těšíme se na vás!

Majitel i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

3990000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

62

 m²

Užitná plocha

65

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

6. z 12

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

D – méně úsporná

Lokalita

Olomouc - Nová Ulice

Vybavení

Balkon

Sklep

Fotogalerie

Lokalita

Olomouc - Nová Ulice

Nová Ulice je čtvrť v Olomouci nabízející obyvatelům příjemné a pohodlné prostředí pro život. S dobře vyvinutou infrastrukturou, včetně školy, kostela, nemocnice a veřejné knihovny, obyvatelé mají v blízkosti veškeré potřebné zařízení pro svůj každodenní život. Čtvrť se také pyšní bohatou kulturní scénou, včetně divadelního sálu a různých zábavních a kulturních akcí. Nová Ulice je tak atraktivním místem k životu s veškerým komfortem a pohodlím pro své obyvatele.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Olomouc - Nová Ulice a okolí

   Společně najdeme v obci Olomouc - Nová Ulice přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.