Prodej bytu 3+1 s terasou, Březinova, Brno-Žabovřesky

Cena

8 390 000

 Kč

Zajímá mě

Jedinečné výhledy, centrum města i příroda na dosah ruky. Přesně to jsou brněnské Žabovřesky. A právě tady nabízíme prostorný a velmi šikovně řešený byt 3+1 s terasou.

Byt se nachází ve 4. NP cihlového domu bez výtahu. Konstrukce samotného bytu je částečně zděná a částečně heraklitová. Byt je dispozičně řešen jako 3+1 s odděleným WC, spížkou a pokojem pro služebnou. Jednotlivé místnosti mají několik šikovných zákoutí, která umožňují realizaci úložných prostor či vestavných skříní.

Byt je vytápěný samostatným plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje plynová karma. Na podlahách je linoleum, keramická dlažba a parkety. Celkově je byt určen k rekonstrukci, díky které se z něj může stát oáza klidu v srdci Brna. Součástí bytu je rovněž terasa o výměře téměř 20 m2, ze které je jeden z nejkrásnějších výhledů na Brno vůbec. Terasa je orientována na západní stranu.

Orientace bytu je na sever, východ a západ což, vzhledem k umístění bytu v nejvyšším patře domu, považujeme za velkou výhodu.

Byt se nachází v bezesporu jedné z nejlepších brněnských čtvrtí. V dochůzní vzdálenosti se nachází Wilsonův les i Kraví hora.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

8 390 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

96

 m²

Užitná plocha

115

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

4. ze 4

Počet pater

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Vybavení

Terasa

Sklepní kóje

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně jednou z nejlepších brněnských čtvrtí. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřeskami, mohou pochlubit výbornou dopravní obsluhou, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Žabovřesky a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.