Prodej chalupy 4+kk, Rozseč nad Kunštátem

Cena

3 290 000

 Kč

Zajímá mě

Přejíždíte hranice Vysočiny a Jihomoravského kraje, sjíždíte ze silnice na lesní, ale udržovanou cestu, která Vás přivádí až k romantické chalupě, která je elegantně zasazena do svahu uprostřed nádherné přírody.

Právě jste přijeli k chalupě v Rozseči nad Kunštátem, 4 roky staré stavbě, která na pozemku o výměře 394 m2 nabízí všechno, co jen můžete očekávat od pohodlného víkendového, nebo i každodenního, života. Proč každodenního? Chalupa je totiž zkolaudována jako rodinný dům, připojena na veřejný vodovod a elektřinu a tím pádem umožňuje pohodlné celoroční bydlení.

V dolním patře chalupy naleznete vstupní chodbu, koupelnu s vanou a WC a prostornou obývací místnost s kuchyňským koutem. Drobný bonus: Pod kuchyňským stolem najdete sklep dost velký na to, aby uchoval Váš oblíbený ročník pálenky nebo vína. Když vystoupáte po dřevěných schodech do horního patra, ocitnete se na chodbě, která vede ke 3 samostatným pokojům a na oddělené WC. Ideální pro rodinu a návštěvy.

Zpátky na zahradě Vás pak čeká několik sklepů, pergola, venkovní krb a především spousta příležitostí, jak trávit volný čas.

Chcete vidět více? Zavolejte a domluvte si osobní prohlídku!

Kromě celého procesu koupě chalupy, kterým Vás provedeme, rádi zajistíme také jednorázový, či pravidelný úklid naší úklidovou službou a stěhování naší stěhovací službou.

Vlastnosti

Cena

3 290 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

4+kk

Podlahová plocha

110

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

394

 m²

Podlaží

Počet pater

2

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Rozseč nad Kunštátem

Vybavení

Kuchyňská linka

Krb

Kůlna

Venkovní posezení s udírnou

Fotogalerie

Lokalita

Rozseč nad Kunštátem

Chalupa leží mimo obec Rozseč nad Kunštátem, ale do centra obce (tedy do obchodu a do hospody) je to čistých 6 minut chůze. To dělá z této lokality nejlepší možnou variantu. Dojezdová doba do Brna i Žďáru nad Sázavou je přibližně 40 minut, ale pokud budete potřebovat cokoliv vyřídit, nedaleký Kunštát nabízí plnou občanskou vybavenost.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Rozseč nad Kunštátem a okolí

   Společně najdeme v obci Rozseč nad Kunštátem přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.