Prodej garáže, U Humpolky, Tišnov

Cena

600 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme prodej hezké, udržované garáže na sídlišti u Humpolky. Jedná se o zděnou garáž stojící na vlastním pozemku o výměře 18 m2. Garáž je připojená na elektřinu. Střecha je … a je opravená, podlahy a vnitřní prostor je též opravený, vrata jsou nově natřená a mají rozměr 2,43 x 2,02 m, garáž má vnitřní výměru 5,68 x 2,8 m2.

K dispozici je ihned.

V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte makléře. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

600 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

Garáž

Podlahová plocha

 m²

Užitná plocha

18

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

Lokalita

Tišnov

Vybavení

Ponk

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov – město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Tišnov a okolí

   Společně najdeme v obci Tišnov přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.