Prodej lesního pozemku, Věžná

Cena

733 850

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme prodej lesních pozemku v k. ú. Věžná na Moravě a to parc. č. 328/2; 329/2 a 332/2 o celkové výměře 29 354 m2. Jedná se o pěkný celek vhodný jako investice.

Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

733 850

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

29 354

 m²

Typ pozemku

les

Dispozice

Podlahová plocha

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

Stav

PENB třída

Lokalita

Věžná

Vybavení

Smíšený les

Fotogalerie

Lokalita

Věžná

Věžná je malebná obec, obklopená lesy, nacházející se v kraji Vysočina. Obec nabízí i přes relativně malý počet obyvatel velkou škálu volnočasových a kulturních aktivit, mezi které patří jarní košt ovocných pálenek, turnaj ve stolním tenise, folkový festival, rybářské závody. Na pozim pak drakiádu a v zimě např masopust a další akce. Za příznivých podmínek je v provozu i místní lyžařský vlek.

V obci funguje místní hospoda a malá prodejna potravin.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Věžná a okolí

   Společně najdeme v obci Věžná přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.