Novostavba ateliéru 1+kk, Zeleného, Brno-Žabovřesky

Cena

4 290 000

 Kč

Zajímá mě

Luxusní podkrovní ateliér ve 4. NP prvorepublikového domu v brněnských Žabovřeskách. I to je ateliér 1+kk v Rezidenci Zeleného. Ateliér nabízí příjemný standard dokončení zahrnující izolační okna s trojskly, vinylové podlahy v dekoru dřeva, designové sanitární prvky značek Grohe, Geberit a další.

Do ateliéru vstoupíte přes prostorné zádvěří s dostatkem místa pro vestavnou skříň. Hlavní otevřený prostor má přes 20 m2 a poskytuje tak dostatek prostoru pro umístění kuchyňské linky. Dominantou pokoje je pak velké francouzské okno orientované na severní stranu do zahrady s výstupem na balkón. Samostatnou místnosti v ateliéru je moderně zařízená světlá koupelna s prostorem pro pračku.

Vytápění a ohřev teplé vody jsou zajištěny elektrokotlem a bojlerem.

V případě zájmu volejte makléři.

Vlastnosti

Cena

4 290 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

1+kk

Podlahová plocha

28

 m²

Užitná plocha

33

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

4. ze 4

Počet pater

Stav

Novostavba

PENB třída

E – nehospodárná

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Vybavení

Designové sanitární prvky

Balkon do vnitrobloku

Možnost přikoupit parkovací stání

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně jednou z nejlepších brněnských čtvrtí. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřeskami, mohou pochlubit výbornou dopravní obsluhou, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Žabovřesky a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.