Prodej rodinného domu, Skopalíkova, Brno-Židenice

Cena

6 490 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme prodej menšího rodinného domku se zahradou na ulici Skopalíkova v Brně. Dům je dispozičně řešen jako 3+1, je podsklepený a má prostorné obytné podkroví.

Zádveří domu propojuje vchod do sklepa a zbytek objektu. Ve středu domu se nachází chodba propojující pokoj, kuchyň, WC a koupelnu. Z kuchyně je pak přístupný další pokoj a zahrada za domem, která má příjemných 70 m2. Z centrální chodby se rovněž po schodech dostanete do obytného podkroví o ploše 47 m2.

Dům je vytápěný plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev teplé vody. Na podlahách je keramická dlažba, plovoucí laminátová podlaha a koberec. Budova je určená k celkové rekonstrukci či přestavbě. Dle vyjádření OÚPR je budovu možné navýšit o další 2-3 patra.

Průkaz energetické náročnosti bude dodán.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

Vlastnosti

Cena

6 490 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

4+1

Podlahová plocha

149

 m²

Užitná plocha

149

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

152

 m²

Podlaží

Počet pater

2

Stav

Dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-Židenice

Vybavení

Kuchyňská linka

Sklep

Půdní prostor

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Židenice

Historická brněnská lokalita s perfektní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Židenice a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Židenice přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.