Prodej rodinného domu 4+kk s pracovnou, Železné u Tišnova

Cena

9 770 000

 Kč

Zajímá mě

Hledáte dům pro svoji rodinu na tišnovsku? Právě jste jej našli – 4+kk s pracovnou a garáží pro kola či motorky se může stát Vaším novým domovem.

Dům byl zkolaudovaný v roce 2013 a je dispozičně rozdělen na přízemí – kde se nachází zmiňovaná garáž, pracovna, vstupní chodba, technická místnost, WC a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. V patře jsou pak 3 pokoje, z nichž 1 je průchozí, a koupelna. Pokoje jsou však mezi sebou oddělené pouze sádrokartonovými konstrukcemi, takže je možné dispozici upravit dle svých potřeb.

Z obývacího pokoje i z pracovny je přístup na terasu do zahrady, která je orientovaná na jižní stranu a nabízí výhled na nedalekou horu Květnici a pohledy na blízké okolí. Terasa je částečně zastřešená. Na zahradě se nachází i zapuštěný bazén, dílna a přístavky pro uložení zahradního nábytku či nářadí.

Vytápění je v přízemí domu řešeno elektrickým) podlahovým topením (folie a rohože), v patře pak elektrickými přímotopy. Jako doplňkový zdroj slouží i krbová kamna. Pro ohřev vody se využívá elektrický bojler. Okna a dveře jsou plastové, na podlahách jsou plovoucí laminátové podlahy a keramická dlažba. Na střeše domu jsou umístěny FVE panely o celkovém výkonu 7,3 kWp s napojením na Wallbox (nabíječka pro elektromobily) a na bateriové uložiště s kapacitou 11,6 kWh.

Zaujal Vás dům? Napište a rádi Vám jej představíme na osobní prohlídce.

Dům je k nastěhování dle dohody. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

9 770 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

4+kk

Podlahová plocha

136

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

515

 m²

Plocha pozemku

928

 m²

Podlaží

Počet pater

2

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Železné

Vybavení

Kuchyňská linka

Elektrické podlahové topení, přímotopy

Krb

Terasa do zahrady

Fotogalerie

Lokalita

Železné

V obci Železné pravidelně probíhá řada společenských a kulturních akcí. Mezi ty patří tradiční Bigbítová noc, košt pálenek, příměstské tábory, vánoční zpívání a obecní ples. Velkou výhodou je také blízkost velkého množství cyklotras, dále cyklostezky propojující Železné a Tišnov, kterou lidé s oblibou využívají pro inline bruslení a na jejímž konci se nachází i oblíbené workoutové hřiště. Z hlediska občanské vybavenosti je v obci Železné Hostinec u Kovářů, autoservis, mateřská škola.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Železné a okolí

   Společně najdeme v obci Železné přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.