Prodej rodinného domu, Bučovice

Cena

2 660 000

 Kč

Zajímá mě

Pro spoustu lidí je životním snem mít vlastní dům. Dům, který si postaví či zrekonstruují vlastníma rukama. A protože sny se mají plnit, nabízíme starší rodinný dům o dispozici 2+1 vhodný k rekonstrukci a nástavbě.

Dům se nachází v klidné části města Bučovice. Jedná se o jednopodlažní objekt ze smíšeného zdiva. Dispozice je řešená jako průchozí 2+1 se skladovou místností, a odděleným WC. Okna a vchodové dveře jsou plastové a podlahy v domě jsou betonové, místy parkety. Dům je vytápěný novým plynovým kotlem a radiátory. V obývacím pokoji jsou i kachlová kamna, která slouží jako dodatečný zdroj vytápění. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Největší potenciál nabízí půdní prostor přístupný ze skladovací místnosti. Stropní konstrukce je dřevěná. Dle aktuálního územního plánu je možné stavbu zvednout a zrealizovat půdní vestavbu.

U domu se rovněž nachází dva drobné přístavky na nářadí, pergola a zahrada.

Pokud Vás dům zaujal, zavolejte a domluvte si osobní prohlídku.

Realitní agentura a vlastník nemovitosti si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

2 660 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

80

 m²

Užitná plocha

80

 m²

Zahrada

130

 m²

Plocha pozemku

222

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Bučovice

Vybavení

Zahrada

Zahradní chatka

Připojení na IS

Fotogalerie

Lokalita

Bučovice

Město s téměř 6 500 obyvateli na trase spojující Brno, Slavkov u Brna a Uherské Hradiště. Bucovice disponují plnou občanskou vybaveností, tedy školou, školkami, lékaři i supermarkety.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Bučovice a okolí

   Společně najdeme v obci Bučovice přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.