Prodej rodinného domu 4+kk, Křtěnov

Cena

2 950 000

 Kč

Zajímá mě

Romantické výhledy na zasněžené Alpy, tyrkysově modrá ledovcová jezera, čerstvý horský vzduch…. To sice v Křtěnově nenajdete, ale najdete zde rodinný dům, který zde i s velkou zahradou prodáváme. A ten s trochou péče můžete upravit na překrásné bydlení či chalupu, kde si budete připadat jako v Alpách. Jak? Například tak, že využijete přístup k potoku, který vede přímo za domem. Tak, že si zajedete zalyžovat do nedalekého lyžařského areálu v Olešnici. Nebo tak, že si zajdete na procházku do některého z mnoha okolních lesů. Možnosti jsou nepřeberné.

Samotný dům má dispozici 4+kk a je v přijatelné technické kondici. Okna a dveře jsou původní dřevěné. Vytápění domu je zajištěno elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je částečně podsklepený, napojený na vlastní studnu. Odpadní vody jsou odváděny do jímky na pozemku.

Velkou výhodou domu je i možnost využití velmi prostorného podkroví pro zbudování dalších obytných místností.

PENB v souladu se zákonným ustanovením není vyhotoven, neboť dům je využíván pro rodinnou rekreaci a odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání. Z toho důvodu je v inzerci uvedena energetická náročnost třídy G.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Realitní agentura R21 a vlastník si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

2 950 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

4+kk

Podlahová plocha

158

 m²

Užitná plocha

158

 m²

Zahrada

1 700

 m²

Plocha pozemku

1 919

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Křtěnov

Vybavení

Kuchyňská linka

Garáž

Vlastní studna

Fotogalerie

Lokalita

Křtěnov

Klidná lokalita poblíž oblíbené lyžařské destinace Olešnice, která nabízí perfektní sportovní vyžití nejen v zimě.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Křtěnov a okolí

   Společně najdeme v obci Křtěnov přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.