Prodej rodinného domu se zahradou, Chrastavec

Cena

1 490 000

 Kč

Zajímá mě

Občas jednoduše potřebujeme vypnout. Se vším všudy. Odpojit se od reality a mít možnost znovu se nadechnout. Bez neustálého vyzvánění telefonů, cinkání e-mailů a řešení problémů. Potřebujeme místo, kde hodíme všechny starosti za hlavu a budeme si užívat čistého vzduchu. Třeba v Chrastavci.

Rodinný dům, který v obci Chrastavec nabízíme, je určený ke kompletní rekonstrukci. Je zasazen do severního svahu a dispozičně je řešený jako 2+1 s garáží a sklepy.

Dům má kamennou podezdívku, vyzděné obvodové zdi o tloušťce 60 cm a převážně dřevěné stropní konstrukce. Přístavba garáže je betonová, pokoj nad garáží dřevostavba.

Dům je napojen na obecní vodu, elektřinu a telefon. Kanalizace je svedena do žumpy. V obvodových zdech pod svahem se objevují mírné projevy zavlhání.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Užitná plocha je pouze orientační, byla stanovena výpočtem. Pro přesné zaměření doporučujeme využít služeb geodeta.

Vlastnosti

Cena

1 490 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

157

 m²

Užitná plocha

157

 m²

Zahrada

1 052

 m²

Plocha pozemku

1 368

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

K rekonstrukci

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Chrastavec

Vybavení

Obecní vodovod

Kůlny na pozemku

Fotogalerie

Lokalita

Chrastavec

Malá obec na pomezí Jihomoravského a Pardubického kraje disponující základní občanskou vybaveností.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Chrastavec a okolí

   Společně najdeme v obci Chrastavec přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.