Prodej rodinného domu, Věžná

Cena

2 970 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k prodeji krásnou nemovitost o dispozici 3+1, která je ideální pro rodinu hledající útulný a přesto prostorný domov nebo jako venkovské sídlo nabízející klid a pohodu. Tento dům se nachází v malebné obci Věžná, obklopené lesy, která je ideální pro všechny milovníky venkova.

Vstup do domu vede do centrální chodby, která rozděluje dům na 2 poloviny. Po levé straně chodby se nachází kuchyň, ze které je přístup do obývacího pokoje. Z kuchyně máte také přístup do praktické komory, která je ideální pro uskladnění potravin a dalších potřeb.

Po pravé straně z hlavní chodby se nachází pokoj, ze kterého projdete do dalšího pokoje. Tato dispozice je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří potřebují extra prostor pro kancelář nebo hobby místnost. Koupelna a WC jsou samostatně přístupné z chodby, což zaručuje soukromí a pohodlí pro všechny členy domácnosti. Za koupelnou se pak nachází další komora.

Navíc, tento dům nabízí i prostornou půdu, která poskytuje mnoho úložného prostoru nebo může být v budoucnu využita pro další rozšíření Vašeho bydlení.

Budova je částečně podsklepená, kdy sklep je možné využít např. na uskladnění potravin nebo sezónní vybavení. Na pozemku o rozloze 901 m2 se nachází také dvě studny s užitkovou vodou a stodola, která může sloužit jako garáž nebo sklad.

Jednou z největších předností domu je bezesporu krásná zahrada se vzrostlými stromy. Na ploše přes 600 m2 budete mít možnost realizovat všechny své představy o bydlení a zahrádkaření. Velkým bonusem je pak zachovalá stodola na východní straně pozemku, kterou je možné upravit pro parkování aut či jako společenskou místnost.

Nemovitost je v dobrém stavu, ale vyžaduje drobnou údržbu a investice. Pokud hledáte dům, který nabízí pohodlí, prostor a praktickou dispozici, tento dům by mohl být tím pravým pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku nemovitosti.

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

2 970 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

100

 m²

Užitná plocha

100

 m²

Zahrada

607

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

Před rekonstrukcí

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Vybavení

Kamna

Půda

Částečně podsklepeno

Stodola

Fotogalerie

Lokalita

Věžná je malebná obec, obklopená lesy, nacházející se v kraji Vysočina. Obec nabízí i přes relativně malý počet obyvatel velkou škálu volnočasových a kulturních aktivit, mezi které patří jarní košt ovocných pálenek, turnaj ve stolním tenise, folkový festival, rybářské závody. Na pozim pak drakiádu a v zimě např masopust a další akce. Za příznivých podmínek je v provozu i místní lyžařský vlek.

V obci funguje místní hospoda a malá prodejna potravin.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na a okolí

   Společně najdeme v obci přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.