Prodej stavebního pozemku, Ostrov u Macochy

Cena

890 000

 Kč

Zajímá mě

Víme, že najít stavební pozemek není v dnešní době nic jednoduchého. A když už ano, většinou je to samé ale. V případě pozemku v Ostrově u Macochy však můžete hodit veškerá ale za hlavu. Pozemek má vše, co od pozemku čekáte. Zpevněnou příjezdovou cestu, veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn, telefonní přípojka), ale především platný územní plán, který na pozemku umožňuje výstavbu rodinného domu.

499 m2 rovinatého pozemku na okraji lesa dělá z této parcely unikátní kombinaci klidného a dostupného bydlení v obci s plnou občanskou vybaveností.

Zajímá Vás více informací? Zavolejte na 737 963 757 a domluvte si prohlídku!

Vlastnosti

Cena

890 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

499

 m²

Typ pozemku

pro bydlení

Dispozice

Podlahová plocha

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

Stav

PENB třída

Lokalita

Ostrov u Macochy

Vybavení

Kanalizace

Vodovod

Plynovod

Elektřina

Metalický internetový kabel

Fotogalerie

Lokalita

Ostrov u Macochy

Necelých 1100 obyvatel, škola, školka, lékaři i obchody. To všechno je Ostrov u Macochy. A mnohem více. Obec kromě plné občanské vybavenosti nabízí i klid pro všechny, kteří hledají tiché bydlení s perfektní dostupností do Brna či Blanska.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Ostrov u Macochy a okolí

   Společně najdeme v obci Ostrov u Macochy přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.