Prodej výrobního areálu, Drnholec

Cena

27 000 000

 Kč

Zajímá mě

Exkluzivně nabízíme prodej rozsáhlého komerčního areálu v obci Drnholec. Areál sestává z přibližně 35 000 m2 pozemků, z čehož je cca 10 000 m2 průmyslových ploch, na nichž stojí zděná hala z 90. let, a dále pak z cca 25 000 m2 orné půdy a trvalého travního porostu.

Areál historicky sloužil pro dřevovýrobu a je možné jej využít ke skladování, výrobě nebo přestavbě pro jiný účel.

Územní plán definuje lokalitu jako Vd – území drobné výroby – a umožňuje jej využívat následovně:

Přípustné funkce: na tomto území se umisťují stavby pro drobnou výrobu, řemesla, autoopravny, řadové a hromadné garáže a sběrná místa pro třídění tuhého komunálního odpadu. Přípustné jsou také trafostanice

Podmíněně přípustné jsou malé zemědělské usedlosti, rodinné domy a byty, stavby pro maloobchod, nevýrobní služby, sklady a skladové plochy, výrobní služby, zemědělské stavby s výjimkou staveb pro chov zvířectva, hasičská zbrojnice, čerpací stanice PHM, autodoprava, telefonní ústředny, útulky pro psy a reklamní poutače (bilboardy).

Doplňkově je přípustná výstavba správních budov privátních, hygienických vybavení, šaten, jednotlivých garáží, hromadných parkovacích ploch, studen a regulačních stanic sloužících pouze pro tyto objekty.

Areál disponuje vlastní trafostanicí a přípojkou na vodovodní řad.

Pro vážné zájemce máme zpracovaný investiční prospekt, který můžeme na vyžádání zaslat. Prohlídky jsou možné.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Vlastnosti

Cena

27 000 000

 Kč

Měsíční náklady

 Kč

Provize

 Kč

Kauce

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

pro bydlení

Dispozice

Podlahová plocha

1 200

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

35 000

 m²

Podlaží

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

Lokalita

Drnholec

Vybavení

Kotel na tuhá paliva

Vlastní trafostanice

Přípojka na obecní vodovod

Fotogalerie

Lokalita

Drnholec

Obec Drnholec nabízí občanskou vybavenost.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Drnholec a okolí

   Společně najdeme v obci Drnholec přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.