Pronájem bytu 2+1, Horova, Tišnov

Cena

11000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme pronájem hezkého světlého bytu o dispozici 2+1 v panelovém domě na ulici Horova v Tišnově. Byt je zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. V domě je navíc společná kolárna.

Byt je k nastěhování ihned. Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií. Byt je vhodný pro nájemce bez domácích mazlíčků.

Vlastnosti

Cena

11000

 Kč

Měsíční náklady

5000

 Kč

Provize

19360

 Kč

Kauce

20000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

51

 m²

Užitná plocha

55

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

2. ze 3

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

C – úsporná

Lokalita

Tišnov

Vybavení

Balkon

Sklepní kóje

Společná kolárna

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov – město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Tišnov a okolí

   Společně najdeme v obci Tišnov přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.