Pronájem 2+1, Veveří, Brno

Cena

13 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme pronájem podkrovního bytu o dispozici 2+1, na ulici Veveří v blízkosti centra města Brna. Byt se pronajímá jako nevybavený, součástí je pouze kuchyňská linka se spotřebiči. V patře se nachází prádelna, kterou je možné využívat. Byt se nachází v cihlovém domě s výtahem a je připravený k okamžitému nastěhování.

Realitní agentura a majitel si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

13 000

 Kč

Měsíční náklady

13 000 + 3 800

 Kč

Provize

16 800

 Kč

Kauce

16 800

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

50

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

5. z 5

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Brno-Veveří

Vybavení

Kuchyňská linka

Sporák

 

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Veveří

Pravděpodobně nejžádanější brněnská lokalita, která se těší své oblibě zejména díky své perfektní dopravní dostupnosti do centra města, špičkovou občanskou vybaveností zahrnující zastávky MHD, školy, obchody, restaurace, banky a spoustu dalšího.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Veveří a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Veveří přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.