Pronájem bytu 3+kk, Kopečná, Brno

Cena

16800

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu velké 3+kk na ul. Kopečná v Brně. Byt se pronajímá jako nevybavený – v bytě je pouze kuchyňská linka. Byt se nachází ve 2. patře domu v klidném vnitrobloku ve Starém Brně. Dispozičně je dělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 samostatné, neprůchozí pokoje a koupelnu. Disponuje též vlastní pavlačí do vnitrobloku o výměře 17 m² . K nastěhování je dle dohody (ideálně od 1. 9.). K bytu je možné si pronajmout i parkovací stání ve dvoře v ceně 1 000 Kč / měs.

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

16800

 Kč

Měsíční náklady

850

 Kč

Provize

24200

 Kč

Kauce

16800

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+kk

Podlahová plocha

86.65

 m²

Užitná plocha

103

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. ze 3

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-střed

Vybavení

Kuchyňská linka

Parkování za poplatek

Fotogalerie

Lokalita

Brno-střed

O moc blíže k centru už to nejde. Staré Brno je díky své unikátní poloze naprosto jedinečnou kombinací dostupnosti historického centra města Brna, občanské vybavenosti, dopravní obslužnosti a blízkosti na dálnice a městský okruh.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-střed a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-střed přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.