Pronájem bytu 2+1, Masarykova, Nové Město na Moravě

Cena

8 500

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 o výměře 46,9 m2 ve 3. NP v centru Nového Města na Moravě. V bytě je nová kuchyňská linka, kompletně nové vinylové podlahy, zrekonstruovaná koupelna s odděleným WC a prostornou chodbou. Pokoje jsou situovány na severovýchod s velkými okny, které dodávají bytu světlost. Před domem se dá bez problému parkovat.

Byt se pronajímá jako nevybavený s možností dovybavení dle dohody. K nastěhování ihned.

Majitel i realitní agentura si vyhrazují právo vybrati si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

8 500

 Kč

Měsíční náklady

3 000

 Kč

Provize

12 000

 Kč

Kauce

12 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+1

Podlahová plocha

46

 m²

Užitná plocha

46

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3.

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Nové Město na Moravě

Vybavení

Kuchyňská linka

Oddělené WC

Fotogalerie

Lokalita

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě se nachází v srdci Vysočiny a nabízí kompletní občanskou vybavenost ve městě, které je zároveň obklopeno přírodou. Okolí města poskytuje široké sportovní vyžití od cyklistiky a turistiky v letních měsících až po lyžařské a bruslařské aktivity v zimě. Jen několik desítek metrů od bytu se nachází supermarkety, pošta, městské lázně a další.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Nové Město na Moravě a okolí

   Společně najdeme v obci Nové Město na Moravě přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.