Pronájem novostavby severního bytu 2+kk, Koráb, Tišnov

Cena

13 000

 Kč

Zajímá mě

Výhradně nabízíme podnájem krásného nového bytu na ulici Koráb v Tišnově. Byt je dispozičně řešen jako 2+kk a nachází se ve 2. NP novostavby bytového domu.

Užitná plocha bytu činí 59,55 m2. Při vstupu do bytu je prostorné zádveří odkud je možné se dostat do koupelny a do hlavní obývací místnosti. Hlavní místnost s kuchyňským koutem má neskutečných 36,6 m2 a vstup na balkón. Z hlavní obývací místnosti se rovněž dostanete do oddělené ložnice.

Byt se podnajímá jako nevybavený. Disponuje kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou, troubou a digestoří.

Bytový dům se nachází jen několik kroků od kina, supermarketů Tesco a Albert a tišnovského železničního a autobusového nádraží. Poloha domu v blízkosti veškeré občanské vybavenosti je bezesporu jedna z nejlepších v Tišnově.

Byt je k nastěhování dle dohody. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

13 000

 Kč

Měsíční náklady

3 000

 Kč

Provize

16 000

 Kč

Kauce

20 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+kk

Podlahová plocha

59

 m²

Užitná plocha

59

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

2. ze 3

Počet pater

Stav

Novostavba

PENB třída

B – velmi úsporná

Lokalita

Tišnov

Vybavení

Kuchyňská linka vč. spotřebičů

Balkon

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov – město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Tišnov a okolí

   Společně najdeme v obci Tišnov přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.