Pronájem bytu 2+kk, Lipůvka

Cena

9000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme pronájem částečně vybaveného 2+kk v obci Lipůvka. Byt se nachází v rodinném domě u hlavního tahu Brno-Svitavy. V bytě je kuchyňská linka vč. spotřebičů, sedačka, stůl a postel. K bytu náleží i parkovací stání před domem a je k nastěhování ihned.

Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

9000

 Kč

Měsíční náklady

3000

 Kč

Provize

14520

 Kč

Kauce

15000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

2+kk

Podlahová plocha

39,7

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

1. ze 2

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Lipůvka

Vybavení

Kuchyňská linka vč. spotřebičů

Sedačka

Stůl a židle

Postel

Parkovací stání před domem

Fotogalerie

Lokalita

Lipůvka

Obec Lipůvka je malebná obec, která se nachází nedaleko Brna. Svojí polohou je ideální pro všechny, kdo potřebují pravidelně cestovat do Brna, i ty, kdo hledají bydlení blízko přírody. Obec nabízí základní občanskou vybavenost a řadu pravidelných kulturních akcí.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Pavla Hes
  realitní makléřka

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Lipůvka a okolí

   Společně najdeme v obci Lipůvka přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.