Pronájem bytu 3+1, Labská, Brno-Starý Lískovec

Cena

14 000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 3+1 na ul. Labská v Brně. Byt má průchozí obývací pokoj, 2 neprůchozí ložnice, koupelnu, oddělené WC, samostatnou kuchyň a dvě komory.

V bytě je nové sádrokartonové jádro a rekonstruovaná koupelna a WC. Velkou předností bytu je bezesporu i prostorná lodžie orientovaná na východní stranu.

Byt se pronajímá jako vybavený a bude k dispozici od 1. 9.

Majitelé preferují nekuřáky a společně s Realitní agenturou si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

14 000

 Kč

Měsíční náklady

4 000

 Kč

Provize

20 000

 Kč

Kauce

14 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

64

 m²

Užitná plocha

68

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. z 8

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

C – úsporná

Lokalita

Brno-Starý Lískovec

Vybavení

Kuchyňská linka vč. spotřebičů

Drobný nábytek

Sklepní kóje

Společná kolárna

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Starý Lískovec

Město Brno nabízí nepřeberné možnosti sociálně-kulturního vyžití, řadu pracovních příležitostí a perfektní dostupnost do Prahy, Vídně či Bratislavy.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Starý Lískovec a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Starý Lískovec přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.