Pronájem bytu 3+1, Slavíčkova, Brno-Lesná

Cena

14 900

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme pronájem částečně zrekonstruovaného bytu 3+1 na ulici Slavíčkova (Brno – Lesná). Byt se nachází ve 3. NP panelového domu po revitalizaci s výtahem do mezipater.

Byt prošel rekonstrukcí podlah, kompletní výmalbou a výměnou kuchyňské linky. Pronajímá se jako částečně vybavený a je k nastěhování ihned.

Majitelé preferují nekuřáky bez domácích mazlíčků. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

14 900

 Kč

Měsíční náklady

3 000

 Kč

Provize

20 000

 Kč

Kauce

20 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

71

 m²

Užitná plocha

73

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. z 8

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

C – úsporná

Lokalita

Brno-Lesná

Vybavení

Kuchyňská linka vč. sporáku

Výtah

Sklepní kóje

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Lesná

Klidná zelená brněnská čtvrť s perfektní dostupností do centra města. V blízkosti naleznete školy, školky, supermarkety a dokonce i první brněnský bezobalový obchod.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Lesná a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Lesná přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.