Pronájem bytu 3+1, Kopečná, Brno

Cena

16 900

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu přízemní byt v klidném vnitrobloku v samotném centru Brna na ulici Kopečná. Byt je dispozičně řešený jako 3+1 s chodbami a samostatným vstupem z vnitrobloku domu. Na podlaze je keramická dlažba a v bytě byla kompletně zrekonstruována koupelna a WC.

Byt je možné po předchozí dohodě pro dlouhodobé nájemce lehce přizpůsobit (koberce, drobné vybavení,…).

Nemovitost je k nastěhování ihned. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

16 900

 Kč

Měsíční náklady

1 800

 Kč

Provize

22 721

 Kč

Kauce

20 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

85

 m²

Užitná plocha

85

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

1. ze 3

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno - Staré Brno

Vybavení

Kuchyňská linka

Sporák

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Staré Brno

O moc blíže k centru už to nejde. Staré Brno je díky své unikátní poloze naprosto jedinečnou kombinací dostupnosti historického centra města Brna, občanské vybavenosti, dopravní obslužnosti a blízkosti na dálnice a městský okruh.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno - Staré Brno a okolí

   Společně najdeme v obci Brno - Staré Brno přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.