Pronájem bytu 4+kk, Březinova, Brno

Cena

35000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme pronájem nadstandardního, kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 4+kk s velikou západní terasou na ulici Březinova v Brně. Byt se pronajímá jako částečně vybavený kuchyňskou linkou, postelemi a po dohodě s majiteli lze dovybavit.

Byt je velmi energeticky šetrný, protože je vytápěn samostatným tepelným čerpadlem doplněným o vzduchotechniku s rekuperací tepla.

Byt je vhodný pro nájemce nekuřáky bez domácích mazlíčků. K nastěhování ihned. Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

35000

 Kč

Měsíční náklady

3000

 Kč

Provize

45980

 Kč

Kauce

50000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

4+kk

Podlahová plocha

95

 m²

Užitná plocha

115

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

4. ze 4

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Vybavení

Kuchyňská linka vč. spotřebičů

Terasa

Vzduchotechnika s rekuperací

Tepelné čerpadlo

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Žabovřesky a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Žabovřesky přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.