Pronájem kanceláře, 16 m², Veveří, Brno

Cena

2440

 Kč

Zajímá mě

Hledáte kancelář na reprezentativní adrese? Máme pro Vás to pravé. Kancelář v nejvyšším patře činžovního domu s výtahem na ulici Veveří. Celý prostor je tvořen hlavní místností o výměře 12 m2, zádveřím o výměře 1,6 m2 a samostatným sociálním zařízením s WC a sprchou o výměře 2,64 m2.

Stěny jsou vymalovány bílou barvou a na podlaze je plovoucí podlaha, v případě zájmu může položen nový zátěžový koberec dle volby nájemce. Kancelář může být pronajata jako částečně zařízená (stoly, skříně) nebo nezařízená.

Nabízíme možnost stěhování naší stěhovací službou. Volejte a domluvte si prohlídku.

Vlastnosti

Cena

2440

 Kč

Měsíční náklady

1500

 Kč

Provize

4000

 Kč

Kauce

4000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

1+kk

Podlahová plocha

16

 m²

Užitná plocha

16

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

3. ze 3

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno - Veveří

Vybavení

Výtah

Samostatné sociální zázemí

Drobný nábytek

Zátěžový koberec

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Veveří

Pravděpodobně nejžádanější brněnská lokalita, která se těší své oblibě zejména díky své perfektní dopravní dostupnosti do centra města, špičkovou občanskou vybaveností zahrnující zastávky MHD, restaurace, obchodní a kancelářské prostory a dostatek bydlení.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno - Veveří a okolí

   Společně najdeme v obci Brno - Veveří přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.