Pronájem kanceláří Řípská, Brno-Slatina

Cena

39 200

 Kč

Zajímá mě

Pokud hledáte kancelářské prostory s výbornou dostupností z centra Brna i okolí, přímo v srdci průmyslové zóny Černovická terasa, pak je Řípská ve Slatině tou správnou adresou. Reprezentativní prostory v novostavbě (kolaudace 2014) udělají dokonalý dojem na vaše obchodní partnery a klienty.

Kancelářské prostory o výměře 163 m2 se nacházejí v nejvyšším patře pětiposchoďové administrativní budovy s výtahem, společnou konferenční místností, kuchyňkou a sociálním zázemím. Tyto prostory budou ideálním sídlem pro menší či střední firmu.

Kanceláře zabírají polovinu plochy 5. NP budovy. Mají samostatný vchod, kterým vstupujete přímo do open space prostoru, opticky členěného vysokým kancelářským nábytkem. V prostoru kanceláří je kuchyňský kout. Na chodbě budovy se nachází 2x WC a samostatná kuchyňka. Uživatelský komfort zvyšují velká okna s předokenními žaluziemi, klimatizace a floorboxy. Objekt je zajištěn zabezpečovacím zařízením. V celém objektu funguje velice rychlé a stabilní internetové připojení. Prostory lze pronajmout jako vybavené (vč. nábytku vyobrazeného na fotografiích) nebo prázdné.

Parkovat můžete přímo u budovy na pěti vyhrazených stáních a celé řadě parkovacích stání pro návštěvy a zákazníky.

V přízemí se nachází konferenční místnost, kterou lze zamluvit prostřednictvím rezervačního systému a využívat společně s ostatními nájemníky budovy.

Prostory jsou k dispozici ihned. Při rychlém jednání je možnost pronájmu přízemní dvojgaráže pro dodatečné parkování nebo skladování.

Majitelé i realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Ceny jsou bez DPH ve výši 21 %.

Vlastnosti

Cena

39 200

 Kč

Měsíční náklady

7 000

 Kč

Provize

50 000

 Kč

Kauce

50 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

kancelář

Podlahová plocha

163

 m²

Užitná plocha

163

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

4. ze 4

Počet pater

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

B – velmi úsporná

Lokalita

Brno-Slatina

Vybavení

Kuchyňka na patře

Samostatné sociální zařízení

Sdílené zasedací místnosti

Sdílená kuchyň

Výtah

Parkovací stání

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Slatina

Moderní brněnská čtvrť s perfektní dostupností na dálnici D1 i do centra města.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Slatina a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Slatina přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.