Pronájem kanceláří, Hradištko

Cena

25 460

 Kč

Zajímá mě

Zvažujete, kam zasídlit Vaši společnost? Hledáte pronájem kanceláří, které budou dobře dostupné do Prahy, ale současně bez problémů s parkováním? Pak jsou pro Vás kanceláře v Hradištku s dostupností do 30 minut do Modřan, na Zličín a na Chodov ideální volbou.

Nabízíme pronájem celkem 268 m2 podlahové plochy kancelářských prostor rozdělených do celkem 12 místností. Místnosti je možné si pronajmout i jednotlivě, avšak upřednostěni budou zájemci o pronájem celého patra. Kanceláře se nachází ve 2. NP budovy, která je sdílena s jedním dalším nájemcem (Obecní úřad obce Hradištko). Budova je po rekonstrukci, během níž proběhla výměna oken, kompletní předělávka rozvodů elektřiny a vody. Jedna z místností je klimatizovaná a připravená pro případnou serverovnu. Na patře je k dispozici WC se sprchou a kuchyňka.

Parkování je zajištěno před budovou (celkem 15 parkovacích míst) a je sdíleno s druhým nájemcem budovy. V budově je rovněž nákladní výtah, kterým je po předchozí dohodě možné přestěhovat případné kancelářské vybavení apod.

V areálu je ve všední dny k dispozici kantýna a závodní jídelna. Areál disponuje vlastním zdrojem vody a ČOV.

Nájem: 95 Kč / m2 / měs.

Teplo: 40 Kč / m2 / měs.

Elektřina (paušál): 6 Kč / m2 / měs.

v ceně nájmu je započteno vodné a stočné. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Vlastník objektu a Realitní agentura R21 si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

25 460

 Kč

Měsíční náklady

12 328

 Kč

Provize

40 000

 Kč

Kauce

40 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

kanceláře

Podlahová plocha

268

 m²

Užitná plocha

268

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

2. ze 2

Počet pater

Stav

Dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Hradištko

Vybavení

Nábytek

Budova po rekonstrukci

Parkování před budovou

Nákladní výtah v budově

Závodní jídelna a kantýna v areálu

Fotogalerie

Lokalita

Hradištko

Obec v okrese Praha-západ s přibližně 2200 obyvateli disponuje občanskou vybaveností, jako je pošta, obchod, mateřská a základní škola, prodejny a další.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Hradištko a okolí

   Společně najdeme v obci Hradištko přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.