Pronájem pokoje, Chudobova, Brno-Židenice

Cena

5500

 Kč

Zajímá mě

Hledáš samostatný pokoj blízko centra Brna? Máme pro tebe dobrou zprávu, právě jsi ho našel.

Pokoj o velikosti 20 m2 se nachází na ulici Chudobova v městské části Brno-Židenice, v příjemném a klidném prostředí. 3 minuty chůze je zastávka Buzkova, poblíž domu je Brněnka, indická restaurace, pohostinství a další. Parkování na ulici je bez problému, pokud ale chceš jet na jistotu, majitelka nabízí možnost parkovacího místa přímo před domem za 500 Kč měsíčně. Dům je po rekonstrukci, pokoj je ve třetím patře. Kuchyně, koupelna a toaleta jsou sdílené pro všechny nájemce.

Požadovaná kauce je 1 000 Kč, měsíční nájemné je 5 500 Kč (1 osoba), pokud chcete bydlet dva, bude to 3 500 Kč za jednoho. Cena je včetně energií a připojení k internetu. Provize je ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Nastěhovat se můžete 1.6.2019.

Zaujalo tě to? Zavolej mi na telefonní číslo 773 692 004!

Vlastnosti

Cena

5500

 Kč

Měsíční náklady

+0

 Kč

Provize

1000

 Kč

Kauce

1000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

Pokoj

Podlahová plocha

20

 m²

Užitná plocha

20

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

2. ze 3

Počet pater

Stav

Po rekonstrukci

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Chudobova - Brno - Židenice

Vybavení

Parkování za poplatek

Fotogalerie

Lokalita

Chudobova - Brno - Židenice

Židenice se vyznačují ideální rovnováhou mezi rušným městem a klidným předměstím. Na jednu stranu to máme v krátké dojezdové vzdálenosti do centra, na druhou však krásné klidné prostředí pro bydlení. Ani v Židenicích nechybí potřebná občanská vybavenost, kterou od města očekáváte.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Chudobova - Brno - Židenice a okolí

   Společně najdeme v obci Chudobova - Brno - Židenice přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.