Pronájem průmyslového objektu, Kubíčkova, Brno-Bystrc

Cena

60 000

 Kč

Zajímá mě

Hledáte prostory k pronájmu pro své podnikání? Pak zbystřete, protože pro Vás máme to pravé.

Nabízíme k pronájmu objekt bývalé výrobny lázeňských oplatek na ulici Kubíčkova v Bystrci. Proč to pravé? Protože objekt disponuje plochou 439 m2 určenou pro výrobu (výrobní místnosti, technické místnosti, chladící místnost vč. funkčního chladícího zařízení, skladovací místnosti) a 76 m2 plochy ve 2. NP jako zázemí (2 kanceláře, šatny, sociální zařízení).

K dispozici jsou 230 V a 400 V zásuvky, přívod vody a kanalizace. Objekt je vytápěn elektrickými přímotopy a kolaudován jako potravinářská výroba.

Parkování je možné na ulici, objekt je k dispozici ihned.

Zavolejte na 737 963 757 a domluvte si prohlídku.

K ceně je nutno připočíst DPH a energie.

Vlastnosti

Cena

60 000

 Kč

Měsíční náklady

5 000

 Kč

Provize

65 000

 Kč

Kauce

120 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

Komeční objekt

Podlahová plocha

515

 m²

Užitná plocha

 m²

Zahrada

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

2

Stav

Dobrý

PENB třída

G - energetický průkaz nedodán

Lokalita

Brno-Bystrc

Vybavení

400 V zásuvky

Kolaudace pro potravinářskou výrobu

Chladící místnost

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Bystrc

Perfektní dopravní dostupnost na Dálnici D1, OC Max a Brněnská přehrada. Toto jsou jen 3 z mnoha důvodů, proč si pro své podnikání pronajmout komerční objekt na ulici Kubíčkova v Bystrci. Zajímají Vás další? Domluvte si prohlídku a přijďte si to osobně zjistit!

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Bystrc a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Bystrc přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.