Pronájem rodinného domu 3+1, Martina Ševčíka, Brno-Starý Lískovec

Cena

18000

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu rodinný dům se zahradou na ul. Martina Ševčíka ve Starém Lískovci. Jedná se o přízemní, podsklepený objekt. Jeho podlahová plocha činí 169 m² a tvoří ji přízemí o podlahové ploše 73 m² , které je částečně podsklepené a půda, která má výměru úctyhodných 83 m² .

Dispozičně je dům členěn centrální chodbou do dvou částí – na jedné straně 2 pokojů a na druhé straně koupelny, kuchyně a pokoje se šatnou. K domu náleží i velká zahrada na jejímž konci se nachází příjezdová cesta.

Dům je k dispozici ihned. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

Vlastnosti

Cena

18000

 Kč

Měsíční náklady

7000

 Kč

Provize

25000

 Kč

Kauce

25000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

169

 m²

Užitná plocha

169

 m²

Zahrada

209

 m²

Plocha pozemku

343

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

Dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-Starý Lískovec

Vybavení

Částečně vybavený

Sklep

Půda

Zahrada

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Starý Lískovec

Obec také dodržuje tradiční akce jako krojované hody, ostatky či ples obce a místní spolky pravidelně organizují řadu poznávacích zájezdů a akcí po České republice.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Starý Lískovec a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Starý Lískovec přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.