Pronájem rodinného domu 5+1, Buzkova, Brno-Židenice

Cena

20 750

 Kč

Zajímá mě

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný rodinný dům o dispozici 5+1 v Brně-Židenicích. Jedná se o řadový třípodlažní dům se sedlovou střechou, který je členěn následovně:

1. PP: Pokoj s podlahovým topením směrem do ulice o výměře 9,88 m2, pracovna/dílna směrem do zahrady o výměře 8,3 m2, dále pak úložný prostor pod schody a terasa za domem s přístupem do zahrady. V mezipatře se nachází WC.

1. NP: Pokoj směrem do zahrady o výměře 18,5 m a kuchyň o výměře 9,88 m2. V mezipatře se nachází koupelna.

2. NP: Pokoj směrem do zahrady o výměře 18,5 m2 a pokoj směrem do ulice o výměře 10,4 m2. V mezipatře se nachází druhá koupelna.

K domu náleží i předzahrádka, terasa a zahrada v zadní části domu, která je orientovaná směrem do židovského hřbitova. Dům se pronajímá jako částečně vybavený – zůstává kuchyňská linka vč. vestavných spotřebičů a podumyvadlové skříňky.

Dům se nachází pouhých 60 m od tramvajové zastávky a má tak perfektní spojení se zbytkem města Brna.

K nastěhování je od 1. 11. a je vhodný pro nekuřáky. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

20 750

 Kč

Měsíční náklady

6 500

 Kč

Provize

33 000

 Kč

Kauce

35 000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

5+1

Podlahová plocha

108

 m²

Užitná plocha

108

 m²

Zahrada

60

 m²

Plocha pozemku

 m²

Podlaží

Počet pater

3

Stav

Velmi dobrý

PENB třída

B – velmi úsporná

Lokalita

Vybavení

Kuchyňská linka

Varná deska

Trouba

Lednice

Mikrovlnná trouba

Terasa

Zahrada

Fotogalerie

Lokalita

Historická brněnská lokalita s perfektní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na a okolí

   Společně najdeme v obci přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.