Pronájem rodinného domu, Francouzská, Brno

Cena

15800

 Kč

Zajímá mě

Hledáte místo pro vaše podnikání potenciálně spojené s kanceláří či prostorem pro přespání? Pak je tu něco pro Vás.

Nabízíme k pronájmu dům na ulici Francouzská v Brně o celkové výměře 115 m². Dům je dispozičně rozdělen do několika částí. V přední části domu se nachází prostor s výlohou přístupný z ulice, ze kterého se po několika schodech dostanete do další části obchodních prostor. Následuje velká místnost vhodná např. jako kancelář či zázemí, dále pak další místnost s WC a na závěr prostor s kuchyňskou linkou a sprchou.

Vedle domu je rovněž malý dvorek přístupný vstupní chodbou nebo z jedné z místností domu.

Dům se pronajímá nevybavený a je připravený k okamžitému nastěhování.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Cena

15800

 Kč

Měsíční náklady

10000

 Kč

Provize

24200

 Kč

Kauce

20000

 Kč

Výměra

 m²

Typ pozemku

Dispozice

atyp

Podlahová plocha

115

 m²

Užitná plocha

115

 m²

Zahrada

67

 m²

Plocha pozemku

234

 m²

Podlaží

Počet pater

1

Stav

Dobrý

PENB třída

G – mimořádně nehospodárná

Lokalita

Brno-Zábrdovice

Vybavení

Výloha

Kuchyňská linka

Dvorek

Fotogalerie

Lokalita

Brno-Zábrdovice

Asi neexistuje žádná lokalita, která by v Brně za poslední roky prošla tak masivním rozvojem. Zábrdovice benefitují ze své dobré dopravní infrastruktury a dobré poloze mezi řekou Svitavou a centrem města.

Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

Radim Kučera
realitní makléř

  Chcete se na něco zeptat? Jsem tu pro Vás!

  Radim Kučera
  realitní makléř

   Není to to pravé ořechové? Jsme profíci na Brno-Zábrdovice a okolí

   Společně najdeme v obci Brno-Zábrdovice přesně to, co hledáte! Jak?

   Zjistěte více o poptávkách

   O realitní kanceláři

   Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

   Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

   Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.