Jak správně inzerovat nemovitost?

Dnes se na trhu pohybuje nespočet realitních kanceláří, samostatných makléřů a na internetu najdeme desítky webů, které se zabývají prodejem nemovitostí. Jak by ale taková správná inzerce domu či bytu měla vypadat? A jak správně prezentovat prostory?

Na začátek si řekněme pár základních pravidel.

Připravit prostory

Uklidit, vystěhovat,… Více informací o tom, jak na to, najdete zde – „Jak co nejlépe připravit nemovitost k prodeji?“

Popis nemovitosti

I ten je důležitý. Měl by obsahovat základní informace: kde se dům/byt nachází, jak velký a také starý je, co všechno je součástí, zda je prodáván vybavený nebo nikoliv, atd.

Kvalitní fotografie

I když si půjčíte profesionální fotoaparát, nezaručí Vám úspěch. Pokud s ním totiž neumíte zacházet a nemáte to „v oku“, kvalitní snímky nepořídíte. Poproste raději někoho zkušenějšího, aby Vám nemovitost zdokumentoval.

Již v jednom z předchozích článků – Fenomén „bez realitky“ – jsme se zmiňovali o důležitosti kvalitní fotodokumentace prodávaných nemovitostí. Ale proč na tom vůbec tak velmi záleží? Přesvědčte se sami. Prohlédněte si pár snímků pořízených konkurenčními realitními kancelářemi a majiteli, kteří se nemovitost snažili prodat sami. A porovnejte je s našimi fotografiemi stejných prostorů.

 

Vidíte ten rozdíl?

 

Rádi říkáme, že kvalitní fotografie prodávají. A je tomu skutečně tak. Proto i my si na nich dáváme obzvlášť záležet. Chcete také prezentovat Vaši nemovitost tím správným způsobem? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi se toho ujmeme.

Zvažujete prodej či pronájem Vaší nemovitosti?

Spočítejte si její tržní cenu během 5 minut ZDARMA pomocí našeho Realbota!

Tento článek pro Vás připravil

Přidáno dne

Další články od tohoto autora

 • Realitní makléř

  … aneb vše, co byste o této profesi měli vědět!

  : Realitní makléř
 • 10 důvodů, proč prodat Vaši nemovitost s realitní agenturou R21

  Máte k prodeji či pronájmu dům, byt, chalupu, ale váháte, zda se vůbec svěřit do rukou realitní kanceláře a chcete to raději zkusit na vlastní pěst? Nebo právě hledáte realitní agenturu, která Vám pomůže prodat Vaši nemovitost snadno, rychle, za dobrou cenu a s transparentním a férovým jednáním? Pojďte se sami přesvědčit, že u nás…

  : 10 důvodů, proč prodat Vaši nemovitost s realitní agenturou R21
 • Energie – jak zahýbou s cenami nemovitostí?

  Nedávno jsme si připomněli rok od vpádu Ruska na Ukrajinu. Tato invaze otřásla celým světem, včetně s energiemi. Na počátku roku 2022 se tak rozjela velká energetická krize, se kterou se nějakým způsobem vyrovnáváme doteď.

  : Energie – jak zahýbou s cenami nemovitostí?